Vitamínový balíček ENERGIE

Akce Tip
5 hodnocení
–9 %
Vitamínový balíček ENERGIE
860 Kč –9 % 775 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Blíží se svátek vašeho známého nebo známé, ale vy nevíte, čím je obdarovat? Tímto balíčkem, který obsahuje vitamíny na podporu energie určitě trefíte do černého! Vždyť mít více energie se vždy hodí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Blíží se svátek vašeho známého nebo známé, ale vy nevíte, čím je obdarovat? Tímto balíčkem, který obsahuje vitamíny na podporu energie, určitě trefíte do černého! Vždyť mít více energie se vždy hodí, nebo ne?

Balíček je určen pro muže i ženy ve všech věkových kategoriích.

Balíček obsahuje:

  • Řasa Spirulina - podporuje imunitní systém a vitalitu těla, pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi a také pomáhá kontrolovat váhu.
  • 2x Multivitamineral - Multivitamín obsahuje až 36 složek v 1 kapsli. Je navržen tak, aby splnil požadavky lidí, kteří mají vysokou fyzickou i psychickou zátěž a dodal jim všechny potřebné živiny pro optimální fungování. Díky tekuté gelové kapsle se rychle vstřebává, snadno polyká a nezatěžuje žaludek.

 

Chtěli byste vyskládat jiný balíček, nebo máte nějaké speciální požadavky na dárek? Kontaktujte nás, rádi vám zdarma pomůžeme s výběrem.

vitaminy@drvitamin.cz

+420 725 356 088

 Upozornění: Výživové hodnoty a složení najdete zvlášť u každého produktu. Produkty nejsou zabalené v dárkovém balení.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: