Objednávky odesíláme obratem! :)

Vitamínový balíček ENERGIE

Novinka Tip
2 hodnocení
700 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.9.2021

Blíží se svátek vašeho známého nebo známé, ale vy nevíte, čím je obdarovat? Tímto balíčkem, který obsahuje vitamíny na podporu energie určitě trefíte do černého! Vždyť mít více energie se vždy hodí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Blíží se svátek vašeho známého nebo známé, ale vy nevíte, čím je obdarovat? Tímto balíčkem, který obsahuje vitamíny na podporu energie, určitě trefíte do černého! Vždyť mít více energie se vždy hodí, nebo ne?

Balíček je určen pro muže i ženy ve všech věkových kategoriích. Obsahuje zásoby vitamínů až na 2 měsíce.

Balíček obsahuje:

  • B-komplex - Tento produkt pomáhá udržovat duševní rovnováhu a zlepšuje paměť a koncentraci. Zlepšuje nervovou činnost a má výrazný uklidňující vliv. Kromě toho příznivě působí proti osteoporóze, rakovině plic u kuřáků, pomáhá při neplodnosti a zmírňuje bolesti hlavy při migréně. Podporuje růst vlasů a zabraňuje jejich vypadávání a šedivění. Více o tomto produktu a jeho účincích zde.
  • 2x Multivitamineral - Multivitamineral je produkt, který by měli užívat všichni. Obsahuje až 34 vitamínů a minerálů na podporu zdraví. Dodává energii, snižuje únavu, posiluje imunitu, zlepšuje kvalitu vlasů, nehtů a kůže. Rovněž zlepšuje funkci mozku, aktivuje hormonální systém a je nezbytný pro výživu svalů a tvorbu krve. Zabezpečuje rovnováhu fyzického a duševního zdraví. Více o tomto produktu a jeho účincích zde.

 

Chtěli byste vyskládat jiný balíček, nebo máte nějaké speciální požadavky na dárek? Kontaktujte nás, rádi vám zdarma pomůžeme s výběrem.

vitaminy@drvitamin.cz

+420 725 356 088

 

Upozornění: Výživové hodnoty a složení najdete zvlášť u každého produktu. Produkty nejsou zabalené v dárkovém balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: