Koenzym Q10 60mg - 60 kaps.

Bez GMO a lepku
22 hodnocení
439 Kč 7,32 Kč / 1 ks
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Koenzym Q10 je silný antioxidant a stará se o účelné využívání poskytované energie. S postupujícím věkem produkce tohoto enzymu klesá, proto je důležité jeho pravidelné doplňování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koenzym Q10

Koenzym Q10 je součástí každé živé buňky. Je to silný antioxidant a stará se o účelné využívání poskytované energie. S postupujícím věkem produkce tohoto enzymu klesá, cproto je důležité jeho pravidelné doplňování. Nejlépe se vstřebává ve formě gelu, proto i náš doplněk má tuto formu.

icon_GMO  Bez GMO

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru
 
Tato sloučenina je funkčně podobná vitamínům a je obsažena ve většině lidských buněk, vyjma červených krvinek a buněk v čočce, kterým chybí mitochondrie. Koenzym Q10 významně přispívá ke konverzi energie z potravy do chemické energie ATP. Nejvíce Q10 tedy obsahují srdce, plíce, játra, tedy orgány s největšími požadavky na energii.
 
Jeho hladinu kromě věku snižují i určité tělesné zátěže jako je nevhodné stravování, oslabený organismus a časté opakování stresových situací. Pokud dbáte o své celkové zdraví a vitalitu, koenzym Q10 bude vaším spolehlivým společníkem na této cestě.

Čím koenzym Q10 prospívá?

  • pomáhá podporovat celkové zdraví a vitalitu
  • je to silný antioxidant
  • podílí se na činnosti vitamínů
  • podílí se na tvorbě energie v mitochondriích
  • přispívá k zářivému vzhledu pokožky

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: MultivitaminVitamin EVitamin CZinekSelen.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: