Objednávky odesíláme obratem! :)

Vitamínový balíček pro TAŤKU

Novinka Tip
2 hodnocení
710 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.9.2021
 Blíží se den, kdy má váš tatínek svátek a vy jste pro něj ještě nevymysleli dárek? Darujte mu balíček vitamínů na podporu zdraví a vitality.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Blíží se den, kdy má váš tatínek svátek a vy jste pro něj ještě nevymysleli dárek? Darujte mu balíček vitamínů na podporu zdraví a vitality.
 
 

Balíček obsahuje:

  • Vápník + Hořčík + Zinek - Jelikož muži bývají často vyčerpaní a unavení z práce, tyto minerály podporují tvorbu energie, výkonnost a mají přirozený uklidňující účinek. Kromě toho udržují kosti pevné a zuby zdravé. Podporují zdravou regeneraci a činnost svalů a pomáhají udržovat tělesnou váhu. Také dokáží pomoci při neplodnosti nebo při problémech s prostatou. Více o tomto produktu a jeho účincích zde.
  • Vitamin C - Vitamin stimuluje imunitní systém v průběhu virových a bakteriálních infekcí k větším výkonům. Také pomáhá při léčení nachlazení, zmírňuje příznaky stresu a vyčerpání, snižuje riziko vzniku krevních sraženin a podporuje dobrý stav pokožky a zubov. Více o tomto produktu a jeho účincích zde.
  • Multi Vitamineral - Obsahuje až 34 vitamínů a minerálů na podporu zdraví. Posiluje imunitu, zlepšuje kvalitu vlasů, nehtů, kůže, dodává energii a snižuje únavu. Rovněž zlepšuje funkci mozku, aktivuje hormonální systém a je nezbytný pro výživu svalů a tvorbu krve. Zabezpečuje rovnováhu fyzického a duševního zdraví. Více o tomto produktu a jeho účincích zde.

 

Chtěli byste vyskládat jiný balíček, nebo máte nějaké speciální požadavky na dárek? Kontaktujte nás, rádi vám zdarma pomůžeme s výběrem.

vitaminy@drvitamin.cz

+420 725 356 088

 

Upozornění: Výživové hodnoty a složení najdete zvlášť u každého produktu. Produkty nejsou zabalené v dárkovém balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: