Očista tlustého střeva - Colon cleanser

Kód: 170
Tip
30 hodnocení
307 Kč 5,12 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
27.1.2021

Očista tlustého střeva přispívá k regeneraci trávicí soustavy, aby se sama dokázala zbavit usazenin, toxinů a parazitů. Tento přípravek přispívá k podpoře harmonizace v zažívacím ústrojí. Napomůže vašim střevům znovu dobře absorbovat nezbytné vitamíny a minerály.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Člověk denně přichází do styku s množstvím toxinů. Dostávají se do těla ze vzduchu, vody, půdy a v potravě. Naše strava se skládá z polotovarů, rafinovaného cukru a umělých látek, které náš organizmus nedokáže zpracovat. Hormony a antibiotika z masa, léky, alkohol a mnohé další látky se usazují v těle.

Právě tlusté střevo je místem, kde se usazuje nezpracované potrava a pokud nefunguje správně, hromadí se v něm toxiny. Málokdo si uvědomuje, že střevo by za ideálních podmínek mělo vstřebávat vitamíny a minerály ze zpracované potravy zpátky do těla. Pokud tento systém nefunguje správně, například když máme zácpu, toxické zbytky se ve střevě rozkládají pomalu a dostávají se zpět do těla. Čím je naše tělo déle vystaveno hnijící jídlu v zažívacím traktu, tím větší šanci máme onemocnět. Rakovina tlustého střeva je jedním z nejčastějších onkologickým onemocnění na Česku. Je tedy zřejmé, že tlustému střevu nevěnujeme dostatečnou pozornost.

Očista tlustého střeva přispívá k regeneraci trávicí soustavy, aby se sama dokázala zbavit usazenin, toxinů a parazitů. Tento přípravek přispívá k podpoře harmonizace v zažívacím ústrojí. Napomůže vašim střevům znovu dobře absorbovat nezbytné vitamíny a minerály. Přispívá k urychlení času trávení, zpracování potravy a vylučování, díky čemuž napomáhá k obnově vaší vitality a energie. Pokud si očistíte tlusté střevo, prospěje to vašemu celému tělu.

Čím Colon Cleaser (očista tlustého střeva) prospívá?

- podporuje úbytek váhy: Při užívání tohoto přípravku dokáže organismus efektivněji zpracovat potravu a nehromadí ji, což vede ke snížení hmotnosti.
- pomáhá zbavit se zácpy: Očista tlustého střeva napomáhá regenerovat trávicí trakt a urychluje zdravé střevní pohyby. Předchází tak tvorbě hemoroidů, zánětem střev a rakovině tlustého střeva.
- přispívá k odstranění parazitů: To, že máte parazity je mnohem běžnější než si myslíte, zvláště u tlustého střeva zaneseného toxiny. Očista tlustého střeva napomáhá odstranit parazity z trávicího ústrojí.
- snížení únavy: Očista tlustého střeva napomáhá znovu získat chybějící energii.
- redukce plynatosti a nadýmání: Tento přípravek přispívá k udržení rovnováhy vašich trávicích bakterií a napomáhá tak zredukovat nadýmání a plynatost.
- úbytek akné: Po tom, jak si očistěte střeva, má akné tendenci se ztratit.

 

Výživové hodnoty:

 v 1 kapsli

  % RHP*

Patentovaná zmes

396 mg

**

 

*   Referenční hodnota příjmu

** Referenční hodnota příjmu není stanovená

 

Složení: mikrokrystalická celulóza, želatina, voda

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní doplňky stravy
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: