Očista tlustého střeva (patentovaná směs z 8 bylin) - 60 kaps.

Bez alergenů, GMO a lepku
387 hodnocení
395 Kč 6,58 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
8.12.2023

Očista tlustého střeva přispívá k regeneraci trávicí soustavy, aby se sama dokázala zbavit usazenin, toxinů a parazitů. Tento přípravek přispívá k podpoře harmonizace v zažívacím ústrojí. Napomůže vašim střevům znovu dobře absorbovat nezbytné vitamíny a minerály.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Očista (detox) tlustého střeva

Člověk denně přichází do styku s množstvím toxinů. Dostávají se do těla ze vzduchu, vody, půdy a v potravě. Naše strava se skládá z polotovarů, rafinovaného cukru a umělých látek, které náš organizmus nedokáže zpracovat. Hormony a antibiotika z masa, léky, alkohol a mnohé další látky se usazují v těle.

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru

Právě tlusté střevo je místem, kde se usazuje nezpracované potrava a pokud nefunguje správně, hromadí se v něm toxiny. Málokdo si uvědomuje, že střevo by za ideálních podmínek mělo vstřebávat vitamíny a minerály ze zpracované potravy zpátky do těla. Pokud tento systém nefunguje správně, například když máme zácpu, toxické zbytky se ve střevě rozkládají pomalu a dostávají se zpět do těla. Čím je naše tělo déle vystaveno hnijící jídlu v zažívacím traktu, tím větší šanci máme onemocnět. Rakovina tlustého střeva je jedním z nejčastějších onkologickým onemocnění na Česku. Je tedy zřejmé, že tlustému střevu nevěnujeme dostatečnou pozornost.

Očista tlustého střeva přispívá k regeneraci trávicí soustavy, aby se sama dokázala zbavit usazenin, toxinů a parazitů. Tento přípravek přispívá k podpoře harmonizace v zažívacím ústrojí. Napomůže vašim střevům znovu dobře absorbovat nezbytné vitamíny a minerály. Přispívá k urychlení času trávení, zpracování potravy a vylučování, díky čemuž napomáhá k obnově vaší vitality a energie. Pokud si očistíte tlusté střevo, prospěje to vašemu celému tělu.

Čím produkt Očista tlustého střeva prospívá?

 • podporuje úbytek váhy: Při užívání tohoto přípravku dokáže organismus efektivněji zpracovat potravu a nehromadí ji, což vede ke snížení hmotnosti.
 • pomáhá zbavit se zácpy: Očista tlustého střeva napomáhá regenerovat trávicí trakt a urychluje zdravé střevní pohyby. Předchází tak tvorbě hemoroidů, zánětem střev a rakovině tlustého střeva.
 • přispívá k odstranění parazitů: To, že máte parazity je mnohem běžnější než si myslíte, zvláště u tlustého střeva zaneseného toxiny. Očista tlustého střeva napomáhá odstranit parazity z trávicího ústrojí.
 • snížení únavy: Očista tlustého střeva napomáhá znovu získat chybějící energii.
 • redukce plynatosti a nadýmání: Tento přípravek přispívá k udržení rovnováhy vašich trávicích bakterií a napomáhá tak zredukovat nadýmání a plynatost.
 • úbytek akné: Po tom, jak si očistěte střeva, má akné tendenci se ztratit.

Složení - Patentovaná bylinná směs:

 • lopuch větší (extrakt z kořene)
 • řešetlák purshov (Rhamnus purshiana - extrakt z kůry)
 • zázvor (extrakt z kořene)
 • jilm plavý (extrakt z kůry)
 • lékořice (extrakt z kořene)
 • fenykl obecný (extrakt ze semen)
 • kočičí dráp (extrakt z kůry)
 • máta peprná (extrakt z listů)

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Multivitamín, Vitamin A, Vitamin B, Vitamin C, Vitamin D, Vitamin E.

Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Dotaz 26.9.2021 14:51
Dobrý den,kolik ks denně je možno užívat u doplnku Očista tlustého střeva za 330kč.A jak dlouze ho mohu užívat,případně jaká pauza,a užívá se 1 denně?Děkuji
Odpovědět
D Avatar autora Dotaz 29.9.2021 15:18
Dobrý den, užívá se 1 kapsle denně s jídlem a produkt je možné užívat dlouhodobě.