Očista tlustého střeva (patentovaná směs z 8 bylin) - 2 měsíční kúra - 60 kaps.

Bez alergenů, GMO a lepku
469 hodnocení
550 Kč 9,17 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Očista tlustého střeva přispívá ke správnému fungování trávicí soustavy a pročišťování. Obsahuje bylinky, které přispívají k vylučování, normálnímu trávení a funkci střev, imunitě a působí proti nadýmání. Napomáhají kontrole tělesné hmotnosti a hubnutí a udržují zářivou pleť bez nedokonalostí.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Očista (detox) tlustého střeva

Člověk denně přichází do styku s množstvím látek, které mohou mít na tělo různé vlivy. Dostávají se do těla ze vzduchu, vody, půdy a v potravě. Naše strava se skládá z polotovarů, rafinovaného cukru a umělých látek, které náš organizmus nedokáže zpracovat. Hormony a antibiotika z masa, léky, alkohol a mnohé další látky se usazují v těle.

Očista tlustého střeva přispívá ke správnému fungování trávicí soustavy a pročišťování. Obsahuje látky, které napomáhají vylučování a harmonizaci a normální činnosti trávení a střev. Napomůže vašim střevům dobře absorbovat nezbytné vitamíny a minerály.

Obsahuje bylinky, které přispívají k vylučování, pročištění těla, normálnímu trávení a funkci střev, imunitě a působí proti nadýmání. Napomáhají kontrole tělesné hmotnosti a hubnutí a udržují zářivou pleť bez nedokonalostí.

icon_GMO  Bez GMO
 
icon_bez alergenov  Bez alergenů

icon_gluten  Bez lepku

icon_cukr  Bez cukru

Právě tlusté střevo je místem, kde se usazuje nezpracované potrava a pokud nefunguje správně, hromadí se v něm látky, které by v těle být neměly. Málokdo si uvědomuje, že střevo by za ideálních podmínek mělo vstřebávat vitamíny a minerály ze zpracované potravy zpátky do těla. 

Pokud tento systém funguje správně, tělo není vystaveno hnijícímu jídlu v trávicím traktu, ale naopak se pravidelně vyprazdňuje a pročišťuje, tyto zbytky ve střevech a těle nezůstávají a tělesné procesy fungují optimálně.

Čím produkt Očista tlustého střeva přispívá?

Produkt obsahuje patentovanou bylinnou směs.

1. Vylučování, pročištění těla a normální trávení

Přípravek obsahuje bylinku lopuch větší, který napomáhá správnému fungování trávicího traktu, peristaltice (pohyb střev).

2. Kontrola tělesné hmotnosti a hubnutí

Produkt obsahuje lékořici, která přispívá při kontrole tělesné hmotnosti a hubnutí.

3. Proti nadýmání

Produkt obsahuje mátu peprnou, která účinkuje proti nadýmání.

4. Zářivá pleť bez nedokonalostí

Je všeobecně známým faktem, že potrava ve velké míře ovlivňuje stav naší pleti. Produkt Očista tlustého střeva obsahuje látku pro podporu správné funkce pokožky - konkrétně se jedná o bylinku lopuch větší.

5. Imunita

Věděli jste, že střevo je největší imunitní orgán našeho těla? Produkt Očista tlustého střeva obsahuje bylinky zázvor, fenykl a mátu peprnou, které napomáhají dobré imunitě a přirozené obranyschopnosti.

Složení - Patentovaná bylinná směs:

  • lopuch větší (extrakt z kořene)
  • řešetlák purshov (Rhamnus purshiana - extrakt z kůry)
  • zázvor (extrakt z kořene)
  • jilm plavý (extrakt z kůry)
  • lékořice (extrakt z kořene)
  • fenykl obecný (extrakt ze semen)
  • kočičí dráp (extrakt z kůry)
  • máta peprná (extrakt z listů)

Pro ještě lepší účinek doporučujeme dokoupit tyto produkty: Multivitamín, Vitamin A, Vitamin B, Vitamin C, Vitamin D, Vitamin E.

Více info o trávení a střevech.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani účinky doplňků, které jsou prokázané vědeckými výzkumy renomovaných institucí, pokud se nejedná o registrovaný lék (léčivo) farmaceutickou firmou. Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Dotaz 26.9.2021 14:51
Dobrý den,kolik ks denně je možno užívat u doplnku Očista tlustého střeva za 330kč.A jak dlouze ho mohu užívat,případně jaká pauza,a užívá se 1 denně?Děkuji
Odpovědět
D Avatar autora Dotaz 29.9.2021 15:18
Dobrý den, užívá se 1 kapsle denně s jídlem a produkt je možné užívat dlouhodobě.