Vitamínový balíček TRÁVENÍ a OČISTA

Akce Tip
4 hodnocení
–10 %
Dr.Vitamin Vitamínový balíček TRÁVENÍ a OČISTA
1 295 Kč –10 % 1 165 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2023

Člověk denně přichází do styku s množstvím toxinů. Dostávají se do těla ze vzduchu, vody, půdy a v potravě. Naše strava se skládá z polotovarů, rafinovaného cukru a umělých látek, které náš organizmus nedokáže zpracovat. V našem balíčku vitamínů naleznete kombinaci přírodních doplňků stravy, které pomáhají očistit trávení a střeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Člověk denně přichází do styku s množstvím toxinů. Dostávají se do těla ze vzduchu, vody, půdy a v potravě. Naše strava se skládá z polotovarů, rafinovaného cukru a umělých látek, které náš organizmus nedokáže zpracovat. Hormony a antibiotika z masa, léky, alkohol a mnohé další látky se usazují v těle.

V našem balíčku vitamínů naleznete kombinaci přírodních doplňků stravy, které pomáhají očistit trávení a střeva.

Pokud tento systém nefunguje správně, například když máme zácpu, toxické zbytky se ve střevě rozkládají pomalu a dostávají se zpět do těla. 

Balíček TRÁVENÍ a OČISTA obsahuje:

  • Očista tlustého střeva - přispívá k regeneraci trávicí soustavy, aby se sama dokázala zbavit usazenin, toxinů a parazitů. Tento přípravek přispívá k podpoře harmonizace v zažívacím ústrojí. Napomůže vašim střevům znovu dobře absorbovat nezbytné vitamíny a minerály. Přispívá k urychlení času trávení, zpracování potravy a vylučování, díky čemuž napomáhá k obnově vaší vitality a energie. Pokud si očistíte tlusté střevo, prospěje to vašemu celému tělu. Mezi další účinky patří: pomáhá zbavit se zácpy, přispívá k odstranění parazitů, snížení únavy, redukce plynatosti a nadýmání, úbytek akné, podporuje úbytek váhy. Více o tomto produktu a jeho účincích ZDE.
  • Řasa Spirulina - pomáhá přirozenému detoxikačnímu procesu vašeho těla, zvyšuje energetickou hladinu a vitalitu, podporuje zdraví jater, pomáhá zbavit tělo těžkých kovů, pomáhá udržovat normální funkci tlustého střeva. Více o tomto produktu a jeho účincích ZDE.
  • Minerály a stopové prvky - tento produkt obsahuje 10 základních minerálů a stopových prvků. Tyto látky jsou výborným pomocníkem při podpoře procesů trávení, protože se podílejí na odstraňování odpadních látek z těla. Přispívají k normálnímu metabolismu kyselin, zásad, makroživin a mastných kyselin, regulují spalování energetických zdrojů, stimulují přímé využívání tuku a zamezují ukládání cholesterolu. Více o tomto produktu a jeho účincích ZDE.

Více info o očistě a trávení ZDE.

Chtěli byste vyskládat jiný balíček, nebo máte nějaké speciální požadavky na dárek? Kontaktujte nás, rádi vám zdarma pomůžeme s výběrem.

vitaminy@drvitamin.cz

+420 725 356 088

 

Upozornění: Výživové hodnoty a složení najdete zvlášť u každého produktu. Produkty nejsou zabalené v dárkovém balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: